Agsl Forumları Agsl Forum Forum Agsl Müzik Resim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agsl Forumları Agsl Forum Forum Agsl Müzik Resim

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI

YazarMesaj
percussion-onur
Moderator
Moderator
percussion-onur

Ruh Hali : WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Seviml10
Rep :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

Başarı Puanı:
WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Img_left0/0WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Img_left0/0WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Empty
MesajKonu: WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI   WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 3:09 pm

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI
1 sayfadaki 1 sayfası